World Tennis

  • Ja cała dygotam z nerwów :rolll: Nie wytrzymuję ciśnienia :sos: :lol: But anyway...let's keep our fingers crossed for Łukasz, come on peeps! :drink:
    Edit! Łukasz finally broke Feli and now it's 4:3 for Kubot and now Łukasz is getting ready for serve.

  • No niestety jest niezła nerwówka.. a ja się zaczynam bać o wynik :S

  • Ojj...jest mega duży stres, pilot już walnął o ziemię po tym jak Łukasz przegrał swoje podanie :lol: I'm really nervous, Łukasz shouldn't lose his serve, but now it seems like he's gonna win his service game. Anyway...I'm getting sick of all those ties! That's way too much for my heart :sos:

  • Shit! Łukasz had couple of match balls, but Feli managed to win tiebreak at it's 2:1 for Kubot now. Dawaj Łukasz, nie poddawaj się! Ku*wa, on zasługuje na ten ćwierćfinał jak nikt inny :obey:


    Oglądasz też? Cholera, on to przegra, tak mi się wydaje, choć ja nie chcę, wiadomo.

  • Ja się zaczęłam modlić już, jak zawsze gdy coś nie idzie..mam nadzieje, że pomoże :) mi jeszcze transmisja w necie szwankuje więc jestem podwójnie wkurzona ale nie chce kompem rzucać :D

  • Ale kurde, on już sił nie ma... Jak będą wygrywać swoje podania, to ten mecz się nie skończy, bo przecież tie-breaka się w 5. secie nie gra... PRZEŁAM GO, ŁUKASZ!!!

  • Jasne, że oglądam ;) Tyle co ja już przecierpiałam kibicując Łukaszowi :roll:... nie mogłabym sobie odpuścić meczu o ćwierćfinał z Felim, którego też baaardzo lubię :) Za Łukaszem przemawia jednak fakt, że jest moim rodakiem :rolll: Mi jest potwornie żal tego tiebreak'a, w którym Łukasz miał 2 piłki meczowe, jedną przy swoim podaniu, drugą przy Lopeza. No ale co zrobić...Łukasz uwielbia mordercze 5cio setówki, więc teraz musimy z tego powodu cierpieć :rolll: Nie traćmy nadziei...w pierwszej rundzie także prowadził 2:0 z Clementem, potem Francuz wyrównał na 2:2 i tłukli się w 5 secie o zwycięstwo, które ostatecznie wyszarpał Łukasz :) Na RG też zafundował niezły horror m.in z Nicky'm Almagro, z którego wyszedł obronną ręką :) Tylko niechże wreszcie przełamie tego Feli'ego i wygra swoje następne podanie, bo zaraz mnie szlag trafi :lol:


    It's 2:2 in 5th set. Lopez to serve.

  • Ale kurde, on już sił nie ma... Jak będą wygrywać swoje podania, to ten mecz się nie skończy, bo przecież tie-breaka się w 5. secie nie gra... PRZEŁAM GO, ŁUKASZ!!!

    Jak będą wygrywać swoje podania to pobiją rekordzik Mahuta i Isnera :cup: :rolll: Nic tylko się cieszyć :lol:
    Dawaj Łukasz, lej Lopeza! :super:



    Feli won his service game, and now it's Łukasz to serve.

  • No tak, niech go przełamie, on też chciałby go przełamać, ale serwis Lopeza na to niestety nie pozwala.
    Jakie to jest irytujące, kiedy Łukasz z ledwością wygrywa swoje podanie, a przeciwnik strzeli 4 asy i ma gema. Z Monfilsem tak było, ale w drugim dniu już mu serwis nie wchodził. A Łukasz jest niewiarygodnie zmęczony, tak, jak Lopez zresztą.


    Jak przegra nic się nie stanie, ale jak wygra...
    Osłabł mu pierwszy serwis.


    Ojla - jak miło wiedzieć, że jesteś... dziewczyną ;-) Przepraszam, ale zdjęcie tego nie mówi :-)


    Sorry to the other, but in polish is easier ;-)

  • Haha chyba muszę zmienić avka, bo za dużo osób bierze mnie za chłopaka :rolll: No niestety...skuteczność serwisu trochę osłabła, Lopezowi też już pierwsze podanie trochę szwankuje, ale jednak łatwiej swoje gemy serwisowe wygrywa.
    Aaaa....kurwa nareszcie szansa na break'a! :super: (sorry for swearing :lol: )

  • No i nic z break pointa...
    Szkoda, że Łukasz wobec serwisu Lopeza jest bezradny... Dobrze, że chociaż swoje podania wygrywa, bo byłoby naprawdę fatalnie.

  • No i break poszedł się je*ać :down: Łukasz had chances for breakpoint, but unfortunately Lopez's serve is too good so far, two aces in a row and game for Feliciano. Now it's Łukasz to serve again.

  • Kurde, i po co on tak biega do tej siatki...
    Ja wiem, że jest skuteczny, wolej i te sprawy, ale Lopez zaczyna go mijać... To irytujące.

  • Oj to bywa irytujące. Feli znalazł sposób na grę Łukasza przy siatce. Cholera, a teraz Lopez show przy siatce. Łukasz tak świetnie strzelał returnem w meczu przeciwko Gaelowi...chłopie, wróć do tego. Albo...zresztą nie ważne...Lopez won his service game and it's 5:4 for him.
    I'm about to get a heart attack, Łukasz please win your service game and then break Feli, zaklinam Cię :obey:

  • Oj...źle się dzieje 30:0 Lopez. ŁUKASZ ;( :obey:
    Holy shit 40:0 Feli...match point. ;( ;( ;(