Posts by nacera30101986

  i wonder if you can read this one !!


  7H15 M355463 53RV35 70 PR0V3 H0W 0UR M1ND5 C4N D0 4M4Z1N6 7H1N65! 1MPR3551V3 7H1N65!
  1N 7H3 B361NN1NG 17 W45 H4RD BU7 N0W, 0N 7H15 L1N3 Y0UR M1ND 15 R34D1N6 17 4U70M471C411Y W17H 0UT 3V3N 7H1NK1N6 4B0U7 17, B3 PR0UD! 0N1Y C34R741N P30PL3 C4N R34D 7H15. R3 P057 1F U C4N !!

  Info:
  The African Women's Nations Championship exists since 1976 during which the first championship was organized by Egypt
  but it took 9 years to organize the 2nd edition in Tunisia and since than it became a regular competition which the five strong nations wait for
  Kenya comes first with 6 cups followed by Egypt and Tunisia 3 cups each and Seychelle 1 cup and algeria 1 cup in the last edition 2009 in Blida, Algeria
  The 2011 Women's African Nations Championship KENYA 2011:
  this year's edition will be in Nairobi, Kenya from 17 to 24 August. The competition will be qualifying to the 2011 FIVB World Cup.
  Algeria the defending championsand the host Kenya are always favourites to win the cup.


  The competition will be in the holy month of Ramadhan so the Algerian and muslim players will be fasted i hope the schedule will be helpful and the staff will know how to deal with it

  I agree with you Ttom
  and here i found the interview in the website of Atom it's in Polish!


  "Małgorzata Kożuch, siatkarka reprezentacji Niemiec, ma być jedną z liderek Atomu Trefl Sopot w następnym sezonie. W piątek pojawiła się w Trójmieście i wzięła udział w konferencji prasowej.
  Maciej Korolczuk: Kiedy pojawiła się pierwsza propozycja z Sopotu?
  Małgorzata Kożuch: Już rok temu rozmawialiśmy o tym, bym grała w Atomie, ale oferta przyszła nieco za późno. Wybrałam grę w Rosji w Zarieczu Odincowo. Był tam młody zespół, grały tylko trzy doświadczone zawodniczki. Brakowało nam stabilizacji formy. Szło nam nieźle, ale brakowało zwycięstw, z czasem siadła atmosfera i w kwietniu postanowiłam coś zmienić. Tym razem miałam dużo czasu do namysłu i bardzo się cieszę, że będę częścią tej drużyny. Trójmiasto jest dla mnie szczególne, tu spędzałam wakacje, moi rodzice stąd pochodzą. Nie mogę się doczekać treningów i meczów.


  Jaka rola do wypełnienia czeka na panią w Sopocie?
  Postaram się zrobić wszystko, by sprostać wymaganiom trenera, kibiców i udźwignąć presję. Jestem pracowita, kocham siatkówkę, z tym się urodziłam i temu się poświęcam. Przychodząc do Atomu wiedziałam, jakie będą idee, ale nie znałam drużyny. Dziś widzę, że stać nas na dużo i bardzo mi się to podoba.


  W drużynie grać będzie pani koleżanka z kadry Niemiec Corina Ssuschke.
  Corina dzwoniła do mnie dwa razy pytając o klub i miasto. Powiedziałam jej wszystko, co wiedziałam, ale nie wywierałam żadnej presji.

  Przed inauguracją krótkiego i bardzo intensywnego sezonu czekają na was turnieje w reprezentacjach. Już w trakcie sezonu oprócz meczów ligowych będzie jeszcze Liga Mistrzyń, a pani ma dwa paszporty, więc będzie grać i tu i tu.

  Zapowiada się ciężki sezon, ale ja to lubię. Jeśli się gra co trzy dni, jest się w reżimie meczowym, forma będzie. Trzeba będzie się dobrze przygotować, zadbać o odnowę, ale w Sopocie są świetne warunki. Mam teraz kilka dni wolnego, ale nie zaniedbuję treningów, bo już niedługo czeka mnie zgrupowanie kadry przed Grand Prix.

  Przychodzi pani w miejsce Olgi Fatiejewej. Wie pani, jak Rosjanka wypadła w Sopocie?

  Znam Olgę, bo wielokrotnie grałyśmy przeciwko sobie w kadrze. Słyszałam o jej grze w Atomie, ale nie chcę się do niej porównywać. Jestem zupełnie inną zawodniczką. Optymalną pozycją jest dla mnie prawe skrzydło w ataku, ale poradzę sobie także w przyjęciu. Jeśli w szatni któraś z dziewczyn będzie potrzebować mojej pomocy, będę do dyspozycji.


  Jakieś życzenia przed losowaniem Ligi Mistrzyń?
  Przez ostatnie dwa lata z rzędu trafiałam na mojego trenera z kadry Niemiec Giovanniego Guidettiego, który jest trenerem VakifBank Turk Telekom Stambuł, więc pewnie i tym razem będzie podobnie (śmiech).


  Jaki cel stawia sobie pani w nowej drużynie?
  Wygrać ile się da."


  http://www.atomtrefl.pl/index.php/aktualnosci/wywiady/455

  Maria has fought in 3 sets match against the french Garcia
  Masha alonge with Vika Azarenka are my favorites for Roland Garros this year
  Vika has a match right now against an other french Parmentier

  I HAVE THE GREAT PRIVILEGE TO HAVE MET SRT. MAZORI FROM ARGERIE VOLLYBALL TEAM, AND APARTE FROM A FANTASTIC PLAYER, SHE HAS A BIG HEART AND GREAT PERSONALITY, I CONSIDER HER ARGERIEN,S BEST ASSETS AND A VERY IMPORTANT PERSON IN THE TEAM. SHE DESERVES ONLY THE BEST, BECAUSE FOR ME SHE IS THE BEST.
  ONE TWO THREE VIVA ARGERIE. GOOD LUCK MAZORI, I WISH YOU AND YOUR TEAM ALL THE LUCK IN THE WORLD. HASTA SIEMPRE GUAPAAAAAAAAAAA !!!!!!! :thumbup:


  yes SHE IS very good person and very sweet


  Thanks nacera for the interview :thumbup:


  you are welcome Justyna