4th leg
Pool A
21.11.2012 Uralochka-NTMK EKATERINBURG - Volero ZÜRICH 3:0
21.11.2012 RC CANNES - Vakifbank ISTANBUL 1:3
Pool B
22.11.2012 Rabita BAKU - Atom Trefl SOPOT 3:0
21.11.2012 Agel PROSTEJOV - AsystelCarnaghi VILLACORTESE 2:3
Pool C
22.11.2012 Unendo Yamamay BUSTO ARSIZIO - ASPTT MULHOUSE 3:1
20.11.2012 Dinamo Romprest BUCURESTI - Galatasaray Daikin ISTANBUL 1:3
Pool D
22.11.2012 Eczacibasi VitrA ISTANBUL - DRESDNER SC 3:0
20.11.2012 Tauron MKS DABROWA GORNICZA - Azerrail BAKU 2:3
Pool E
21.11.2012 Dinamo KAZAN - 2004 Tomis CONSTANTA 3:0
21.11.2012 SCHWERINER SC - Robur Tiboni URBINO 3:1
Pool F
21.11.2012 Lokomotiv BAKU - Bank BPS Fakro MUSZYNA 3:1
20.11.2012 Crvena Zvezda BEOGRAD - Dinamo MOSCOW 1:3
Champions League 2012-2013: Prediction Game
-
-
4th leg:
Pool A:
21.11.2012 Uralochka-NTMK EKATERINBURG - Volero ZÜRICH 3:1
21.11.2012 RC CANNES - Vakifbank ISTANBUL 1:3
Pool B:
22.11.2012 Rabita BAKU - Atom Trefl SOPOT 3:0
21.11.2012 Agel PROSTEJOV - AsystelCarnaghi VILLACORTESE 1:3
Pool C:
22.11.2012 Unendo Yamamay BUSTO ARSIZIO - ASPTT MULHOUSE 3:0
20.11.2012 Dinamo Romprest BUCURESTI - Galatasaray Daikin ISTANBUL 1:3
Pool D:
22.11.2012 Eczacibasi VitrA ISTANBUL - DRESDNER SC 3:0
20.11.2012 Tauron MKS DABROWA GORNICZA - Azerrail BAKU 1:3
Pool E:
21.11.2012 Dinamo KAZAN - 2004 Tomis CONSTANTA 3:0
21.11.2012 SCHWERINER SC - Robur Tiboni URBINO 1:3
Pool F:
21.11.2012 Lokomotiv BAKU - Bank BPS Fakro MUSZYNA 3:0
20.11.2012 Crvena Zvezda BEOGRAD - Dinamo MOSCOW 1:3
-
4th leg
Pool A
21.11.2012 Uralochka-NTMK EKATERINBURG - Volero ZÜRICH 3:1
21.11.2012 RC CANNES - Vakifbank ISTANBUL 0:3Pool B
22.11.2012 Rabita BAKU - Atom Trefl SOPOT 3:0
21.11.2012 Agel PROSTEJOV - AsystelCarnaghi VILLACORTESE 1:3Pool C
22.11.2012 Unendo Yamamay BUSTO ARSIZIO - ASPTT MULHOUSE 3:0
20.11.2012 Dinamo Romprest BUCURESTI - Galatasaray Daikin ISTANBUL 1:3Pool D
22.11.2012 Eczacibasi VitrA ISTANBUL - DRESDNER SC 3:0
20.11.2012 Tauron MKS DABROWA GORNICZA - Azerrail BAKU 1:3Pool E
21.11.2012 Dinamo KAZAN - 2004 Tomis CONSTANTA 3:0
21.11.2012 SCHWERINER SC - Robur Tiboni URBINO 3:2Pool F
21.11.2012 Lokomotiv BAKU - Bank BPS Fakro MUSZYNA 3:0
20.11.2012 Crvena Zvezda BEOGRAD - Dinamo MOSCOW 0:3 -
4th leg
Pool A
21.11.2012 Uralochka-NTMK EKATERINBURG - Volero ZÜRICH 3:0
21.11.2012 RC CANNES - Vakifbank ISTANBUL 0:3Pool B
22.11.2012 Rabita BAKU - Atom Trefl SOPOT 3:0
21.11.2012 Agel PROSTEJOV - AsystelCarnaghi VILLACORTESE 0:3Pool C
22.11.2012 Unendo Yamamay BUSTO ARSIZIO - ASPTT MULHOUSE 3:0
20.11.2012 Dinamo Romprest BUCURESTI - Galatasaray Daikin ISTANBUL 1:3Pool D
22.11.2012 Eczacibasi VitrA ISTANBUL - DRESDNER SC 3:0
20.11.2012 Tauron MKS DABROWA GORNICZA - Azerrail BAKU 1:3Pool E
21.11.2012 Dinamo KAZAN - 2004 Tomis CONSTANTA 3:0
21.11.2012 SCHWERINER SC - Robur Tiboni URBINO 3:2Pool F
21.11.2012 Lokomotiv BAKU - Bank BPS Fakro MUSZYNA 3:1
20.11.2012 Crvena Zvezda BEOGRAD - Dinamo MOSCOW 1:3 -
Pool A
21.11.2012 Uralochka-NTMK EKATERINBURG - Volero ZÜRICH 3:0
21.11.2012 RC CANNES - Vakifbank ISTANBUL 0:3Pool B
22.11.2012 Rabita BAKU - Atom Trefl SOPOT 3:0
21.11.2012 Agel PROSTEJOV - AsystelCarnaghi VCORTESE 1:3Pool C
22.11.2012 Unendo Yamamay BUSTO ARSIZIO - ASPTT MULHOUSE 3:1
20.11.2012 Dinamo Romprest BUCURESTI - Galatasaray Daikin ISTANBUL 1:3Pool D
22.11.2012 Eczacibasi VitrA ISTANBUL - DRESDNER SC 3:0
20.11.2012 Tauron MKS DABROWA GORNICZA - Azerrail BAKU 1:3Pool E
21.11.2012 Dinamo KAZAN - 2004 Tomis CONSTANTA 3:0
21.11.2012 SCHWERINER SC - Robur Tiboni URBINO 3:1Pool F
21.11.2012 Lokomotiv BAKU - Bank BPS Fakro MUSZYNA 3:1
20.11.2012 Crvena Zvezda BEOGRAD - Dinamo MOSCOW 1:3 -
4th leg
Pool A
21.11.2012 Uralochka-NTMK EKATERINBURG - Volero ZÜRICH 3:0
21.11.2012 RC CANNES - Vakifbank ISTANBUL 0:3Pool B
22.11.2012 Rabita BAKU - Atom Trefl SOPOT 3:0
21.11.2012 Agel PROSTEJOV - AsystelCarnaghi VCORTESE 1:3Pool C
22.11.2012 Unendo Yamamay BUSTO ARSIZIO - ASPTT MULHOUSE 3:0
20.11.2012 Dinamo Romprest BUCURESTI - Galatasaray Daikin ISTANBUL 1:3Pool D
22.11.2012 Eczacibasi VitrA ISTANBUL - DRESDNER SC 3:0
20.11.2012 Tauron MKS DABROWA GORNICZA - Azerrail BAKU 1:3Pool E
21.11.2012 Dinamo KAZAN - 2004 Tomis CONSTANTA 3:0
21.11.2012 SCHWERINER SC - Robur Tiboni URBINO 1:3
Pool F
21.11.2012 Lokomotiv BAKU - Bank BPS Fakro MUSZYNA 3:1
20.11.2012 Crvena Zvezda BEOGRAD - Dinamo MOSCOW 0:3 -
Pool A
21.11.2012 Uralochka-NTMK EKATERINBURG - Volero ZÜRICH 3:0
21.11.2012 RC CANNES - Vakifbank ISTANBUL 0:3Pool B
22.11.2012 Rabita BAKU - Atom Trefl SOPOT 3:0
21.11.2012 Agel PROSTEJOV - AsystelCarnaghi VCORTESE 1:3Pool C
22.11.2012 Unendo Yamamay BUSTO ARSIZIO - ASPTT MULHOUSE 3:1
20.11.2012 Dinamo Romprest BUCURESTI - Galatasaray Daikin ISTANBUL 1:3Pool D
22.11.2012 Eczacibasi VitrA ISTANBUL - DRESDNER SC 3:0
20.11.2012 Tauron MKS DABROWA GORNICZA - Azerrail BAKU 1:3Pool E
21.11.2012 Dinamo KAZAN - 2004 Tomis CONSTANTA 3:0
21.11.2012 SCHWERINER SC - Robur Tiboni URBINO 1:3Pool F
21.11.2012 Lokomotiv BAKU - Bank BPS Fakro MUSZYNA 3:1
20.11.2012 Crvena Zvezda BEOGRAD - Dinamo MOSCOW 1:3 -
Pool A
21.11.2012 Uralochka-NTMK EKATERINBURG - Volero ZÜRICH 3-0
21.11.2012 RC CANNES - Vakifbank ISTANBUL 0-3Pool B
22.11.2012 Rabita BAKU - Atom Trefl SOPOT 3-0
21.11.2012 Agel PROSTEJOV - AsystelCarnaghi VCORTESE 0-3Pool C
22.11.2012 Unendo Yamamay BUSTO ARSIZIO - ASPTT MULHOUSE 3-0
20.11.2012 Dinamo Romprest BUCURESTI - Galatasaray Daikin ISTANBUL 0-3Pool D
22.11.2012 Eczacibasi VitrA ISTANBUL - DRESDNER SC 3-0
20.11.2012 Tauron MKS DABROWA GORNICZA - Azerrail BAKU 1-3Pool E
21.11.2012 Dinamo KAZAN - 2004 Tomis CONSTANTA 3-0
21.11.2012 SCHWERINER SC - Robur Tiboni URBINO 1-3Pool F
21.11.2012 Lokomotiv BAKU - Bank BPS Fakro MUSZYNA 3-1
20.11.2012 Crvena Zvezda BEOGRAD - Dinamo MOSCOW 0-3 -
4th leg
Pool A
21.11.2012 Uralochka-NTMK EKATERINBURG - Volero ZÜRICH 3:0
21.11.2012 RC CANNES - Vakifbank ISTANBUL 0:3
Pool B
22.11.2012 Rabita BAKU - Atom Trefl SOPOT 3:1
21.11.2012 Agel PROSTEJOV - AsystelCarnaghi VILLACORTESE 3:2
Pool C
22.11.2012 Unendo Yamamay BUSTO ARSIZIO - ASPTT MULHOUSE 3:0
20.11.2012 Dinamo Romprest BUCURESTI - Galatasaray Daikin ISTANBUL 3:2
Pool D
22.11.2012 Eczacibasi VitrA ISTANBUL - DRESDNER SC 3:0
20.11.2012 Tauron MKS DABROWA GORNICZA - Azerrail BAKU 1:3
Pool E
21.11.2012 Dinamo KAZAN - 2004 Tomis CONSTANTA 3:0
21.11.2012 SCHWERINER SC - Robur Tiboni URBINO 2:3
Pool F
21.11.2012 Lokomotiv BAKU - Bank BPS Fakro MUSZYNA 3:1
20.11.2012 Crvena Zvezda BEOGRAD - Dinamo MOSCOW 0:3
-
4th leg
Pool A
21.11.2012 Uralochka-NTMK EKATERINBURG - Volero ZÜRICH 3:1
21.11.2012 RC CANNES - Vakifbank ISTANBUL 1:3
Pool B
22.11.2012 Rabita BAKU - Atom Trefl SOPOT 3:0
21.11.2012 Agel PROSTEJOV - AsystelCarnaghi VILLACORTESE 1:3
Pool C
22.11.2012 Unendo Yamamay BUSTO ARSIZIO - ASPTT MULHOUSE 3:1
20.11.2012 Dinamo Romprest BUCURESTI - Galatasaray Daikin ISTANBUL 1:3
Pool D
22.11.2012 Eczacibasi VitrA ISTANBUL - DRESDNER SC 3:0
20.11.2012 Tauron MKS DABROWA GORNICZA - Azerrail BAKU 1:3
Pool E
21.11.2012 Dinamo KAZAN - 2004 Tomis CONSTANTA 3:0
21.11.2012 SCHWERINER SC - Robur Tiboni URBINO 1:3
Pool F
21.11.2012 Lokomotiv BAKU - Bank BPS Fakro MUSZYNA 3:1
20.11.2012 Crvena Zvezda BEOGRAD - Dinamo MOSCOW 1:3 -
Pool A
21.11.2012 Uralochka-NTMK EKATERINBURG - Volero ZÜRICH 3:0
21.11.2012 RC CANNES - Vakifbank ISTANBUL 1:3Pool B
22.11.2012 Rabita BAKU - Atom Trefl SOPOT 3:0
21.11.2012 Agel PROSTEJOV - AsystelCarnaghi VCORTESE 0:3Pool C
22.11.2012 Unendo Yamamay BUSTO ARSIZIO - ASPTT MULHOUSE 3:0
20.11.2012 Dinamo Romprest BUCURESTI - Galatasaray Daikin ISTANBUL 0:3Pool D
22.11.2012 Eczacibasi VitrA ISTANBUL - DRESDNER SC 3:0
20.11.2012 Tauron MKS DABROWA GORNICZA - Azerrail BAKU 3:2Pool E
21.11.2012 Dinamo KAZAN - 2004 Tomis CONSTANTA 3:0
21.11.2012 SCHWERINER SC - Robur Tiboni URBINO 3:1Pool F
21.11.2012 Lokomotiv BAKU - Bank BPS Fakro MUSZYNA 2:3
20.11.2012 Crvena Zvezda BEOGRAD - Dinamo MOSCOW 1:3 -
4th leg
Pool A
21.11.2012 Uralochka-NTMK EKATERINBURG - Volero ZÜRICH 3 - 0
21.11.2012 RC CANNES - Vakifbank ISTANBUL 1 - 3
Pool B
22.11.2012 Rabita BAKU - Atom Trefl SOPOT 3 - 0
21.11.2012 Agel PROSTEJOV - AsystelCarnaghi VILLACORTESE 2 - 3
Pool C
22.11.2012 Unendo Yamamay BUSTO ARSIZIO - ASPTT MULHOUSE 3 - 0
20.11.2012 Dinamo Romprest BUCURESTI - Galatasaray Daikin ISTANBUL 1 - 3
Pool D
22.11.2012 Eczacibasi VitrA ISTANBUL - DRESDNER SC 3 - 0
20.11.2012 Tauron MKS DABROWA GORNICZA - Azerrail BAKU 3 - 2
Pool E
21.11.2012 Dinamo KAZAN - 2004 Tomis CONSTANTA 3 - 0
21.11.2012 SCHWERINER SC - Robur Tiboni URBINO 3 - 2
Pool F
21.11.2012 Lokomotiv BAKU - Bank BPS Fakro MUSZYNA 3 - 0
20.11.2012 Crvena Zvezda BEOGRAD - Dinamo MOSCOW 1 - 3 -
4th leg
Pool A
21.11.2012 Uralochka-NTMK EKATERINBURG - Volero ZÜRICH 3 - 0
21.11.2012 RC CANNES - Vakifbank ISTANBUL 1 - 3
Pool B
22.11.2012 Rabita BAKU - Atom Trefl SOPOT 3 - 0
21.11.2012 Agel PROSTEJOV - AsystelCarnaghi VILLACORTESE 1 - 3
Pool C
22.11.2012 Unendo Yamamay BUSTO ARSIZIO - ASPTT MULHOUSE 3 - 0
20.11.2012 Dinamo Romprest BUCURESTI - Galatasaray Daikin ISTANBUL 1 - 3
Pool D
22.11.2012 Eczacibasi VitrA ISTANBUL - DRESDNER SC 3 - 0
20.11.2012 Tauron MKS DABROWA GORNICZA - Azerrail BAKU 1 - 3
Pool E
21.11.2012 Dinamo KAZAN - 2004 Tomis CONSTANTA 3 - 0
21.11.2012 SCHWERINER SC - Robur Tiboni URBINO 2 - 3
Pool F
21.11.2012 Lokomotiv BAKU - Bank BPS Fakro MUSZYNA 3 - 1
20.11.2012 Crvena Zvezda BEOGRAD - Dinamo MOSCOW 0 - 3 -
4th leg
Pool A
21.11.2012 Uralochka-NTMK EKATERINBURG - Volero ZÜRICH 3:1
21.11.2012 RC CANNES - Vakifbank ISTANBUL 0:3Pool B
22.11.2012 Rabita BAKU - Atom Trefl SOPOT 3:0
21.11.2012 Agel PROSTEJOV - AsystelCarnaghi VILLACORTESE 0:3Pool C
22.11.2012 Unendo Yamamay BUSTO ARSIZIO - ASPTT MULHOUSE 3:0
20.11.2012 Dinamo Romprest BUCURESTI - Galatasaray Daikin ISTANBUL 1:3Pool D
22.11.2012 Eczacibasi VitrA ISTANBUL - DRESDNER SC 3:0
20.11.2012 Tauron MKS DABROWA GORNICZA - Azerrail BAKU 1:3Pool E
21.11.2012 Dinamo KAZAN - 2004 Tomis CONSTANTA 3:0
21.11.2012 SCHWERINER SC - Robur Tiboni URBINO 3:2Pool F
21.11.2012 Lokomotiv BAKU - Bank BPS Fakro MUSZYNA 3:1
20.11.2012 Crvena Zvezda BEOGRAD - Dinamo MOSCOW 0:3 -
4th leg
Pool A
21.11.2012 Uralochka-NTMK EKATERINBURG - Volero ZÜRICH 3:2
21.11.2012 RC CANNES - Vakifbank ISTANBUL 1:3Pool B
22.11.2012 Rabita BAKU - Atom Trefl SOPOT 3:0
21.11.2012 Agel PROSTEJOV - AsystelCarnaghi VILLACORTESE 0:3Pool C
22.11.2012 Unendo Yamamay BUSTO ARSIZIO - ASPTT MULHOUSE 3:1
20.11.2012 Dinamo Romprest BUCURESTI - Galatasaray Daikin ISTANBUL 1:3Pool D
22.11.2012 Eczacibasi VitrA ISTANBUL - DRESDNER SC 3:0
20.11.2012 Tauron MKS DABROWA GORNICZA - Azerrail BAKU 0:3Pool E
21.11.2012 Dinamo KAZAN - 2004 Tomis CONSTANTA 3:0
21.11.2012 SCHWERINER SC - Robur Tiboni URBINO 2:3Pool F
21.11.2012 Lokomotiv BAKU - Bank BPS Fakro MUSZYNA 3:2
20.11.2012 Crvena Zvezda BEOGRAD - Dinamo MOSCOW 0:3 -
4th leg
Pool A
21.11.2012 Uralochka-NTMK EKATERINBURG - Volero ZÜRICH 3:2
21.11.2012 RC CANNES - Vakifbank ISTANBUL 1:3Pool B
22.11.2012 Rabita BAKU - Atom Trefl SOPOT 3:0
21.11.2012 Agel PROSTEJOV - AsystelCarnaghi VILLACORTESE 0:3Pool C
22.11.2012 Unendo Yamamay BUSTO ARSIZIO - ASPTT MULHOUSE 3:1
20.11.2012 Dinamo Romprest BUCURESTI - Galatasaray Daikin ISTANBUL 1:3Pool D
22.11.2012 Eczacibasi VitrA ISTANBUL - DRESDNER SC 3:0
20.11.2012 Tauron MKS DABROWA GORNICZA - Azerrail BAKU 1:3Pool E
21.11.2012 Dinamo KAZAN - 2004 Tomis CONSTANTA 3:0
21.11.2012 SCHWERINER SC - Robur Tiboni URBINO 2:3Pool F
21.11.2012 Lokomotiv BAKU - Bank BPS Fakro MUSZYNA 2:3
20.11.2012 Crvena Zvezda BEOGRAD - Dinamo MOSCOW 0:3 -
4th leg
Pool A
21.11.2012 Uralochka-NTMK EKATERINBURG - Volero ZÜRICH 3 - 0
21.11.2012 RC CANNES - Vakifbank ISTANBUL 1 - 3
Pool B
22.11.2012 Rabita BAKU - Atom Trefl SOPOT 3 - 0
21.11.2012 Agel PROSTEJOV - AsystelCarnaghi VILLACORTESE 1 - 3
Pool C
22.11.2012 Unendo Yamamay BUSTO ARSIZIO - ASPTT MULHOUSE 3 - 0
20.11.2012 Dinamo Romprest BUCURESTI - Galatasaray Daikin ISTANBUL 1 - 3
Pool D
22.11.2012 Eczacibasi VitrA ISTANBUL - DRESDNER SC 3 - 0
20.11.2012 Tauron MKS DABROWA GORNICZA - Azerrail BAKU 1 - 3
Pool E
21.11.2012 Dinamo KAZAN - 2004 Tomis CONSTANTA 3 - 0
21.11.2012 SCHWERINER SC - Robur Tiboni URBINO 3 - 2
Pool F
21.11.2012 Lokomotiv BAKU - Bank BPS Fakro MUSZYNA 3 - 1
20.11.2012 Crvena Zvezda BEOGRAD - Dinamo MOSCOW 0 - 3
-
4th leg
Pool A
21.11.2012 Uralochka-NTMK EKATERINBURG - Volero ZÜRICH 3 - 0
21.11.2012 RC CANNES - Vakifbank ISTANBUL 2 - 3
Pool B
22.11.2012 Rabita BAKU - Atom Trefl SOPOT 3 - 0
21.11.2012 Agel PROSTEJOV - AsystelCarnaghi VILLACORTESE 1 - 3
Pool C
22.11.2012 Unendo Yamamay BUSTO ARSIZIO - ASPTT MULHOUSE 3 - 0
20.11.2012 Dinamo Romprest BUCURESTI - Galatasaray Daikin ISTANBUL 1 - 3
Pool D
22.11.2012 Eczacibasi VitrA ISTANBUL - DRESDNER SC 3 - 0
20.11.2012 Tauron MKS DABROWA GORNICZA - Azerrail BAKU 2 - 3
Pool E
21.11.2012 Dinamo KAZAN - 2004 Tomis CONSTANTA 3 - 0
21.11.2012 SCHWERINER SC - Robur Tiboni URBINO 2- 3
Pool F
21.11.2012 Lokomotiv BAKU - Bank BPS Fakro MUSZYNA 3 - 0
20.11.2012 Crvena Zvezda BEOGRAD - Dinamo MOSCOW 0 - 3
-
4th leg
Pool A
21.11.2012 Uralochka-NTMK EKATERINBURG - Volero ZÜRICH 3-0
21.11.2012 RC CANNES - Vakifbank ISTANBUL 1-3
Pool B
22.11.2012 Rabita BAKU - Atom Trefl SOPOT 3-0
21.11.2012 Agel PROSTEJOV - AsystelCarnaghi VILLACORTESE 1-3
Pool C
22.11.2012 Unendo Yamamay BUSTO ARSIZIO - ASPTT MULHOUSE 3-0
20.11.2012 Dinamo Romprest BUCURESTI - Galatasaray Daikin ISTANBUL 1-3
Pool D
22.11.2012 Eczacibasi VitrA ISTANBUL - DRESDNER SC 3-0
20.11.2012 Tauron MKS DABROWA GORNICZA - Azerrail BAKU 1-3
Pool E
21.11.2012 Dinamo KAZAN - 2004 Tomis CONSTANTA 3-0
21.11.2012 SCHWERINER SC - Robur Tiboni URBINO 3-2
Pool F
21.11.2012 Lokomotiv BAKU - Bank BPS Fakro MUSZYNA 3-1
20.11.2012 Crvena Zvezda BEOGRAD - Dinamo MOSCOW 0-3 -
4th leg
Pool A
21.11.2012 Uralochka-NTMK EKATERINBURG - Volero ZÜRICH 3:0
21.11.2012 RC CANNES - Vakifbank ISTANBUL 0:3Pool B
22.11.2012 Rabita BAKU - Atom Trefl SOPOT 3:0
21.11.2012 Agel PROSTEJOV - AsystelCarnaghi VILLACORTESE 1:3Pool C
22.11.2012 Unendo Yamamay BUSTO ARSIZIO - ASPTT MULHOUSE 3:0
20.11.2012 Dinamo Romprest BUCURESTI - Galatasaray Daikin ISTANBUL 1:3Pool D
22.11.2012 Eczacibasi VitrA ISTANBUL - DRESDNER SC 3:0
20.11.2012 Tauron MKS DABROWA GORNICZA - Azerrail BAKU 2:3Pool E
21.11.2012 Dinamo KAZAN - 2004 Tomis CONSTANTA 3:0
21.11.2012 SCHWERINER SC - Robur Tiboni URBINO 2:3Pool F
21.11.2012 Lokomotiv BAKU - Bank BPS Fakro MUSZYNA 3:1
20.11.2012 Crvena Zvezda BEOGRAD - Dinamo MOSCOW 0:3